Business Analyst

Budapest, Magyarország

Legyél részese csapatunknak, amely küldetéséül tűzte ki a hazai innováció előrelendítését a vállalatok üzleti folyamatainak hatékonyabbá tétele által!

Az OdooTech Zrt. erőssége abban rejlik, hogy kiváló terméket kínálunk partnereink számára - a világszerte 12 millió felhasználó által használt Odoo ERP-t. Magyarországon mi vagyunk ennek az innovatív rendszernek az éllovasai, és napról napra egyre több cég választja ezt a hatékony megoldást. Fiatal cégként startup jellegű az energiánk, de már több, mint 15 éves szakmai háttérrel rendelkezünk.

Ha szakmailag kihívásokkal teli munkakört és egy inspiráló munkakörnyezetet keresel, akkor ne keress tovább! Csatlakozz az Odootech csapatához, és írjunk együtt sikertörténetet!

Ügyfélkommunikáció
Széles iparági ismeretek
Önálló munkavégzés
Logikus gondolkodás

Feladataid

  • Üzleti folyamatmodellezés és optimalizálás, tanácsadás a hatékonyság növelése érdekében
  • Üzleti igényeket optimálisan támogató folyamatok kidolgozása és megoldások tervezése
  • Vállalati problémák feltárása, elemzése és megoldási javaslat kidolgozása
  • Költségek és megtakarítások feltárása, optimalizálása
  • Szakterület üzleti folyamatainak fejlesztési igényeinek gyűjtése, elemzése és összehasonlítása a jelenlegi szoftvermegoldásokkal
  • Termékenként specifikációk készítése, ellenőrzése, tesztelése, folyamatmodellezés dokumentációja
  • Együttműködés és tanácsadás felső vezetők részére, riportok készítése
  • Szoros együttműködés a csapattagokkal

Amit kérünk

  • Minimum 2 év tapasztalat üzleti elemző vagy hasonló munkakörben
  • Gazdaságtudományok vagy informatika területén szerzett felsőfokú végzettség
  • Rendszerszemléletű és eredményorientált a hozzáállásod
  • Tapasztalat hatékonyságnövelési projektekben
  • Affinitás az automatizálási és digitalizációs eszközökre
  • Nyitottság az új technológiák és folyamatok iránti tanulásra és alkalmazásra
  • Széleskörű iparági ismeretek
  • Erős kommunikációs képesség írásban és szóban
  • B-kategóriás vezetői engedély

Aminek örülnénk

  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudás
  • Részt vettél már új termékek vagy szolgáltatások bevezetésében
  • Technológiai ismeretek
  • Számviteli ismeretek
  • Jogi és szabályozási ismeretek

Miért válassz Minket?

  • Mert a pozíció kiváló lehetőségeket kínál a folyamatos tanulásra és lehetővé teszi, hogy out of the box gondolkodj, újító megoldásokat hozz létre
  • Mert folyamatos mentorálás mellett szabad kezed van
  • Mert részt vehetsz izgalmas és kihívásokkal teli projektekben, hazai piacvezető cégekkel partnerségben
  • Mert szeretnél valódi felelősséget és kihívásokat egy gyorsan fejlődő vállalatnál
  • Mert valódi változásokat érhetsz el sok cégnél és könnyebbé teheted az ott dolgozók munkáját
  • Mert Te is nagy dolgok létrehozásához akarod a nevedet adni

Amit mi nyújtunk

9-17
 munkaidő
Fejlődési lehetőség
Korlátlan ingyenes üdítő
Fiatalos, támogató startupper csapat és munkakörnyezet